Rozhovor s doktorem Marečkem

Výborné shrnutí nynější propagandistické masírky vladníma hovnama (protože jinak se to už opravdu nedá nazvat) poskytl v rozhovoru doktor Mareček. Spousta osobností zmíní tu něco, támdle něco, ale skutečných lidí z praxe, ať už běžné klinické medicíny, epidemiologie či dalších, s ještě alespoň trochu na vědecko-medicínskou skutečnost vázaným pohledem, to takto najednou shrne velice málo velice zřídka.

Režimní panáci a další poskoci si mezitím jedou dál svoje hovnomety, i když empirie naprosto drtivě a jednoznačně ukazuje, že vopíchávání experimetnálním šmejdem má na šírení rýmičky vliv někde mezi minimálním až záporným, že tečku dostanou tak nakonec možná oni sami do čela, až rozpoutají občanskou válku, protože virózka si z těch jejich vodiček, náhubků a dalších totalitních nesmyslů (a zejména přesměrování miliard do svých kapes) opravdu nehodlá nic dělat. A to právě tím víc, čím daná země koncentrákovala, namísto obyčejného promoření a léčby těch, co si vylosovali černýho Petra - ať už geneticky, životosprávou či jinak (podotýkám, že léčba není to, že se dochtoři zabední doma a přes telefon pacientům naordinují, aby si zavolali rychlou, až je už pozdě, mají rozjeté druhotné záněty a pravděpodobnost 50:50, že je ve špitálu už jen dorazí). Nebudu nikomu předkládat data, všichni si můžou najít řadu oficiálních statistik jednotlivých stádů o tom, jak země s největším opícháním právě teď roztáčí 1483244234. vlnu (pokud u nich právě nabíhá klimaticky dané období respiračních onemocnění) a aktuálně hrají soutěž o nejlepší možné umístění v Best in kokotvid, jako letos hrála tady burešova vláda. Takže to, že jsou mezi nejhoršíma na planetě, je přesně důkaz toho, že to funguje a musíme to tak dělat taky, jó? Zdá se, že se nám opět obrátily hodnoty naruby a znovu je třeba výroky režimních poskoků obrátit a pak se to teprve bude blížit pravdě.

Pozn.: oficiální zdroje facht nejsou na lžiznamu a podobných, kde se to, že lžou, pozná tak, že rektál-doři mačkají klávesnici.

Další informace