NAS Synology RS-406

Do nabídky byl zařazen profesionálně repasovaný NAS Synology Rack Station RS-406. Byť starší zařízení, s neoficiálním buildem DSM 3.1 podporuje disky větší kapacity, testováno se čtyřmi 2TB disky a také jedním 3TB diskem.

 

Za poměrně nízkou cenu tak lze získat zařízení pro archivaci většího množství dat (jistě až 12 TB RAW/~11 TB využitelných) tam, kde není potřeba vysoká propustnost a redundance (RAID 5/SHR s ohledem na nízký výkon procesoru sráží propustnost na pouze řádově jednotky MB/s, JBOD dosahuje až 11 MB/s zápis a 15-18 MB/s čtení). Ideální jako NAS v LAN pro menší a střední firmy.

Server Dell PowerEdge R610

Do nabídky serverů byl zařazen 1U server Dell PowerEdge R610, zatím první kus se dvěma čtyřjádrovými Nehalemy. V dohledné době budou k dispozici další (jakmile přijedou všechny komponenty), později opět se šestijádrovými Westmere-EP.

Profesionálně repasovaná sestava HP Pro 3010 MT

Do nabídky počítačů byla zařazena profesionálně repasovaná sestava HP Pro 3010 MT. Osazená je výkonným čtyřjádrovým mikroprocesorem Intel Core 2 Quad Q8400, 4 GB RAM a 320GB diskem. Kompletně nainstalovaný, aktualizovaný a odladěný systém Windos 7 Pro v češtině včetně základních programů. Sestava nyní zvládne jakoukoli kancelářskou práci i plynulé přehrávání 4k videa. Na přání možno dále upgradovat (paměť, disk/SSD, grafická karta pro lepší akceleraci videa s menší spotřebou či pro lehké hraní).

Nové monitory HP

Byla naskladněna větší várka nových monitorů HP EliteDisplay, E232 s IPS panelem a E201 s TN panelem. Plná záruka, rozbalené či poškozené krabice (případně rovnou neoriginální obal).

Další informace