Co kdyby se řezníci chovali jako úředníci

Reformy.cz publikovaly hezké video s názvem Co kdyby se řezníci chovali jako úředníci. Ano, takto nějak to funguje :-)

A malá ukázka toho, co dělají berňáky už dnes se svými pravomocemi. Slušné podnikatele se snaží uhnat na pracák a na dávky. Jakmile jde o halíř, tak vás uhání jak čert, ale jakmile mají sami vydat korunu nebo hnout línou řití, tak to ne. My už tedy takto čekáme na zapsání údajů o placení DPH do rejstříku přes 4 měsíce od vydání rozhodnutí k jeho udělení. Tak se nedivte, že až berňáku (nebo podobně i opicii) dáte pravomoc podílet se na zisku z pokut a pravomoc zabavovat vám majetek, skončíte na ulici. Všechny pravomoci co režim kdy získá zneužije vždycky dříve spíše než později. Režim tady není od toho, aby někomu pomáhal a o někoho se staral. To si musíte zařídit sami. Režim je tady sám pro sebe, slušným občanům navzdory.

Teď by mě zajímalo, kde jsou všichni ti uhnijofilové co pořvávali o tom, jak sem uprchlíky tahat uhnije nikdy nebude, přecé, a kdo to říká by měl nejméně viset když už ne být lámán v kole, šíření poplašné zprávy a vůbec. Tak už to máme tady. Zatímco země jako Itálie je ještě sbírají a dováží na pobřeží (místo zaminování jako to dělá Řecko) a jinde je dováží plánovaně a už je není kam dávat, tak z Brusele nám pěkně nařídí si je vzít v rámci té rovnoprávnosti (as jako rovnoprávně lijeme prachy ze severu na jih). Nutno podotknout, že Svobodní proti tomu byli od začátku a i nyní se snaží zastavit rozjetý vlak.

Raději tedy nakupujte zbraně, protože tohle nejsou žádné matky s dětmi, ale mladí bojeschopní muži, předvoj invazních jednotek. A socani u koryt s tím nebudou dělat nic, protože těm to vyhovuje (přičemž je otázkou, jestli to dělají sami, nebo jsou jen užitečnými blbci někoho třetího). Tedy jako obvykle, až budete potřebovat, opicie ani armáda vás neochrání. Budeme-li mít štěstí, tak maximálně nebudou nasazeny proti vlastnímu obyvatelstvu. Protože naše armáda je stejně směšná a bojeschopná tak leda proti vlastním občanům. Cover72 si dal tu práci a na jednom místě shrnul a vyvrátil většinu běžných rozšířených blábolů o tom, jak jsou s legálními zbraněmi páchány zločiny, jak hrozně roste počet vražd a vůbec, armageddóóón! Přičemž je to samozřejmě přesně naopak. Doporučuji celý seriál Filosofie ozbrojené společnosti.

Další informace