SILNIČNÍ FAŠISMUS PŘITVRZUJE: OBÍRÁNÍ AŽ DO ABSURDNA, NEKONEČNÉ PROMLČECÍ LHŮTY

Několik posledních utažení šroubů šmejdům přisátým na cecek obírání lidí ze silniční dopravy očividně nestačilo i přes to, že počet dopravních nehod i úmrtí začal opět stoupat. Přitom vlastně nikdy nejspíš ani neklesnul, však kolikrát se zvýšil limit škody na volání opiček až na nynějších 100000 a přičítání úmrtí nehodě se zkrátilo ze 72 hodin po nehodě až na pouze 24 hodin? To se pak krásně vykazují nižší čísla když půlku neberete v potaz, že ano! A věk vozidel na silnicích také začne asi skvěle klesat když lidem zdaníte vlastnictví starého auta, že. (= už začal opět stoupat)

POSRANECKÁ SNĚMOVNA AKTUÁLNĚ SCHVÁLILA NOVELU ZÁKONA O PŘESTUPNÍCH, POD ŽVÁSTY O OPILCÍCH A VÝTRŽNÍCÍCH ZCELA ZAPADÁ TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ, ČEHO JE ŘÁDOVĚ VÍC - POKUTY ZE SILNIČNÍ BUZERACE. NESTAČILO ZAVÉST PROTIÚSTAVNÍ SPRDEL A PRODLOUŽIT MU PREKLUZI NA TŘI ROKY, NYNÍ MÁ BÝT PRODLOUŽENA PREKLUZE ABSOLUTNĚ NA VŠE, ZAVEDENY VÝRAZNĚ VYŠŠÍ POKUTY  OPICII JE DÁNA PRAVOMOC ZNOVU ZABAVOVAT DOKLADY ZA DROBNÉ PRKOTINY (ANO, SAMOZŘEJMĚ SE TOHO NEBUDE ZNEUŽÍVAT, TO ZNÁME). AŽ PĚT TISÍC BLOKOVĚ A JEŠTĚ VÍC VE SPRÁVNÍM ŘÍZENÍ, UŽ SE TĚŠÍTE NA AUTOMATICKÉ BUZERBUDKY NA ZBYTEČNÝCH TŘICÍTKÁCH NA ROVNÝCH PŘEHLEDNÝCH ČTYŘPROUDOVÝCH SILNICÍCH? NA ZABUKAŘENÍ V DĚDINÁCH TYPU TŘI BARÁKY U KRAJSKÉ SILNICE? PŘED ZAČÁTKEM A KONCEM OBCE? PLATÍTE SI PARKOVACÍ POVOLENKU (NAD VŠECHNY DANĚ Z PROVOZU AUTA!!) A PARKOVACÍCH MÍST STEJNĚ UBÝVÁ A JEŠTĚ VÁS OZBROJENÍ CUKRÁŘI BUZERUJÍ KDYŽ STOJÍTE 20 CM PŘES ČÁRU? A PŘIBÝVAJÍ DALŠÍ A DALŠÍ BUZERACE. A NAVÍC BUDOU POKUTY KVŮLI ONOMU REGISTRU PŘI OPAKOVÁNÍ NARŮSTAT, TAKŽE TUHLE STOVEČKA, TAM PĚT LITRŮ A PŘÍŠTĚ MŮŽETE JÍT ROVNOU POD MOST. ZATÍMCO KDYŽ POTŘEBUJETE POMOCT, TAK SE NA VÁS VŠICHNI OD ÚŘEDNÍKŮ PO OPICAJTY JEN ZVYSOKA. UKAŽTE, ŽE SI NENECHÁTE NEUSTÁLE SRÁT NA HLAVU! NAPIŠTE SVÉMU SENÁTOROVI ŽE TADY UŽ UTÁHLI MOC A UKROUTÍ HLAVU! ZASTAVTE TO DŘÍV, NEŽ BUDETE SAMI LITOVAT!

Vedle stále větší represe obyvatel, kteří celé toto režimní svinstvo platí, je až tragikomicky absurdní že šmejdi na úřadech mohou rozhazovat stamiliony a miliardy a nenesou za to absolutně žádnou odpovědnost. Přitom řešení je jednoduché. BOJÍTE SE NIŽŠÍCH DANÍ?

Další informace