Kritizujete Bureše? Nekonečné buzerační kontroly vás neminou, a když ani to nepomůže, otráví vám pole!

V článku o uprchlících jsem se na samém konci zmínil o buzeračí kontrole u Petry Fenclové, která si dovolila v televizi kritizovat Bureše a hned druhý den k ní přišla tajná kontrola-nekontrola ze sociálky (brutální porušení zákona, ovšem flastr za to nedostal samozřejmě nikdo). Tím to ovšem nekončí, teď se do ní obuli celníci a našli závratný nedoplatek necelých pět set z dopravy v roce 2013 (což je samo o sobě nebetyčná prasárna, to znám velmi dobře - ano, je běžnou praxí celních budižkničemů účtovat daň z dopravného). A není sama, prodejce uzenin který se rozhodl bureše bojkotovat byl rovněž poctěn návštěvou.

A pokud na bureše podáte žalobu za to, že neplní jediný závazek který jste protlačili do smlouvy poté, co vás za pomoci vydírání donutil prodat celou firmu, tak to jste už podělali moc. To se prostě na pole vylije jed a pár týdnů před sklizní zničí veškerou vaši úrodu. Naprosto v pořádku, máme tenhleten právní stát, ne?

Ale jen tak dál, jen víc daní, včetně byrokratické daně (co jiného je zbytečné neproduktivní trávení času papírováním? tím se žádná práce neudělá - ano, mluvím i o tom milionu byrokratických budižkničemů které všichni platíme) víc buzerace a vyřeší se to dávkama. Tak určitě…

 

Další informace