Okradený sám žalován, aneb řádný občan má menší práva než kriminálník

Narazil jsem na další zajímavý článek o tom, kterak to u nás vypadá, když jste okradeni a donesete opicii, kterou si těžce platíte, pachatele až pod nos. Co myslíte? Pošlou vás někam. Když pak fakta publikujete, byť malé skupině lidí, a chytnou se toho média, tak se teprve začne něco dít. Ale ouha! Špína, která vědomě koupí vaše kradené věci, vás nakonec ještě žaluje za újmu!

Anebo tady, objevily se zločinecké gangy, zaměřené na krádeže SPZ a vydírání. Co na to opicie? Cizinče, naser si. Pak si o nás stále na západě nemají myslet, jaká jsme východovevropská prdel, že? Německý deník to napsal správně: do Prahy radši nejezdit autem, stejně to je samá městapácká šlapka, která vás chce jen obrat, samá třicítka, radar a parkovací zóna. Já bych to poupravil na to, aby sem radši nejezdili vůbec. Co z toho? Buď je okrade zloděj, nebo je okrade zloděj v uniformě.

To, co se zatím děje spíše jen neoficiálně, se nyní má kodifikovat zákonem. Lidský odpad z KSČSSD, Nebudelíp a dalších nyní navrhuje zákonnou úpravu, která řádné, zákonadbalé a bezúhonné občany pasuje na póvl, požívající menších práv, než kriminálník. Podle ní má stačit, že nějaký vepř z jakéhosi místního oddělení vám pošle kus mastnýho papíru, podle kterého máte donést své legálně nabyté zbraně. A který se k vám nemusí ani dostat (víme, jak to funguje s úřední korespondencí, kdy např. většina úřadů v roce 2016 stále neví, co to je datová schránka nebo nějaké lhůty), plus je otázka, ke komu se vůbec odvoláte na nezákonnost takového nesmyslu. Pak už vám tam budou hned vyrážet dveře a prohledávat byt. Zatímco podezřelý z nelegálního držení může být v klidu, že na jeho prohlídku bude třeba soudní příkaz. Copak, že by se režim začínal bát legálních držítelů zbraní? Co nám říká okénko do historie? Aha! Všechny zločinecké režimy v historii vždy nejprve odzbrojily občany, aby si pak mohly provádět tyranidu beze strachu, že ji někdo provede i na nich.

Copak, slyším nějaké bolševické etatisty vřískat, jak to je jenom pravomoc pro Dobro nás všech? Ale jistě, jako kdyby jakákoli režimní pravomoc nebyla nejdříve do několika dní zneužita, že? Jasně, asi jako zabavování techničáků. Neříkal jsem před pár měsíci, že jakmile to dostanou, okamžitě začnou vyhrožovat zabavováním papírů vašich zánovních aut se skutky, vymyšlenými mozkovým myšlením? Třeba něco se světly? Už je to tady. Majitelé Renaultů, kteří jste toto podporovali, teď si můžete bít do hlavy, jací jste byli idioti.

Další informace